top of page

ONTO
Psikoloji

Başlamadan Önce

Yöntemlerime İlişkin Bilgiler

Belki moraliniz bozuk ya da kaygılısınız. Belki yoğun öfke dalgaları veya beklenmedik yönetemediğinizi düşündüğünüz duygularınız aşırılıkta ısrar ediyor. Belki de bir ilişkinin geleceğine dair şüpheleriniz var ya da insan ilişkilerinde sekteye uğrayan sizi zorlayan süreçler mevcut veya hayatınızda olmak istediğiniz yerde değilmişsiniz gibi hissediyorsunuz. İhtiyacınız ne olursa olsun ONTO PSİKOLOJİ olarak size destek olmak için buradayız. Terapi, bir büyüme ve kendini keşfetme sürecidir. Ben de sunduğum terapilerde pozitif bir bakış açısını ve yeni tutum ve tepkilerin benimsenmesini teşvik ederek davranışlarda dönüşüm sağlamayı hedefliyorum. Hayatınızı yoluna koymanıza yardım edecek araçlar ve mesleki deneyimle sürecinize eşlik etmek için ben hazırım. Ya siz?

Merve hanımla yaklaşık 7 aydır seans yapmaktayım kendisi hem empati kurma hem de kişinin kendini gerçekleştirmesine teşvik açısından çok başarılı bir klinik psikolog, sürecimdeki olumlu gelişmeler beni aşırı mutlu etmekte.

T. Y. / İstanbul

Bilerek olabileceğinden daha az olmayı planlıyorsan, seni hayatının geri kalanında mutsuz olacağın konusunda uyarıyorum.

İbrahim Maslow

EKİP

Adanmışlık. Uzmanlık. Tutku.

Ekibimizin çoğu deneyimli ve uzman psikologlardan oluştuğu gibi mesleğe yeni adımlarını atmış, deneyim kazanmaya hazır, eğitimlerini tamamlamış ve kendini birçok alanda geliştirmeye sürekli devam eden genç psikolog arkadaşlarımızdan oluşmaktadır. Psikolojik danışmanlık hizmetleri sunarak, danışanlarımıza yardımcı oluyor, süreçlerine eşlik ediyoruz.

Ekibimizin lideri, uzun yıllardır psikolog olarak çalışan ve danışanlarına bireysel terapi, çift terapisi, aile terapisi ve diğer psikolojik danışmanlık hizmetleri sunan Merve COŞKUN HALİS'tir. Kendisi, bireylerin zihinsel sağlıklarını korumaları ve iyileştirmeleri için gerekli ve etkili çözümler sunmaktadır.

Diğer psikologlarımızın da, bireylerin psikolojik sorunlarına yönelik hizmetleri eklenmiştir. Danışanlarımıza, stres, kaygı, depresyon, özgüven sorunları, iş hayatı ve aile gibi konularda danışmanlık hizmetleri sunarak, onların psikolojik sağlıklarını korumalarına ve iyileştirmelerine yardımcı oluyor, bu yolu onlarla yürüyor olmaktan gurur duyuyoruz.

Ekibimiz, modern teknikler ve terapötik yaklaşımlar kullanarak, danışanlarımızın ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmaktadır. Psikolojik hizmetlerimiz, etik ilkeler doğrultusunda ve gizlilik prensiplerine uygun bir şekilde sunulmaktadır.

Bizim amacımız, danışanlarımızın psikolojik sağlıklarını korumalarına ve iyileştirmelerine yardımcı olmak ve hayatlarında daha mutlu ve sağlıklı bir şekilde ilerlemelerini sağlamaktır.

Uzman kadro ve sistemimize güveniyor, ihtiyaçlarınıza uygun cevapları bulmayı hedefliyoruz.

Hizmetlerimiz

 • "Oyun çocukluğun bulabildiği en doğal kendini iyileştirme yöntemidir."...

  Devamını Okuyun

  45 dk

  ₺1.499 Türk lirası
 • Dışa bakan rüya görür içe bakan uyanır.

  Devamını Okuyun

  45 dk

  ₺1.499 Türk lirası
 • “Yapabileceklerini değiştir, yapamadıklarını yönet.” — Raymond McCaule...

  Devamını Okuyun

  45 dk

  ₺1.499 Türk lirası
 • “Her şeyde bir çatlak vardır, ışık içeri böyle girer” – Leonard Cohen

  Devamını Okuyun

  1 Saat 30 dk

  ₺2.999 Türk lirası
 • Ruhun başka hiçbir şeye indirgenemeyecek kadar kendine özgü bir doğası...

  Devamını Okuyun

  45 dk

  ₺1.499 Türk lirası
 • Sevgi, insanın var oluş sorununun yanıtıdır. - Erich Fromm

  Devamını Okuyun

  1 Saat 30 dk

  ₺2.999 Türk lirası
 • Kendinin efendisi olmayan hiç kimse özgür değildir. - Epiktetos

  Devamını Okuyun

  45 dk

  ₺1.499 Türk lirası

BANA ULAŞIN

Şişli / İSTANBUL

0531 431 00 91

 • Instagram
 • Facebook
 • Twitter
 • LinkedIn
 • YouTube
 • TikTok
Subscribe Form

Thanks for subscribing!

bottom of page